15.02.10

15.veebruar.2010.


Head sõbrapäeva tagant järgi, Meie Sõbrad! Parem hilja kui mitte kunagi tavatsetakse öelda...


Taaskord on kaks töökat ja rohkete treeningtundidega päeva selja taga. Ilm ei ole meid siin oldud aja jooksul veel kordagi liialt soosinud. Tuult on olnud piisavalt- 4-8m/s (vähemasti alguseks). Paraku päikesega pole lood kiita (õigemini päike on defitsiit ja tuleb välja ainult korraks ja sel hetkel, kui me pole veel merele jõudnud või kui me oleme juba oma meretunnid täis teinud). Päikese asemel sajab hoopis vihma. Ja vesi võiks ka loomulikult soojem olla. Tundub, et me pole mitte millegagi rahul. Hoopis vastupidi- me oleme õnnelikud, et lund ei saja :) … Hispaania koondis harjutab ise hetkel Santanderis ja neil pidi lund sadama. Pole paha.

Eilsest liitusid meiega ka vene tüdrukud. Treeningud on sellega muutunud intensiivsemaks ja vaheldusrikkamaks. Tunnid tiksuvad poole kiiremini. Ja trenn näeb treeningu moodi välja. Ikka pingutad rohkem ja tahad teisest parem olla. Ei ole selles osas purjetaminegi teistest spordialadest erinev.

Vahepala: Palju õnne Kiku! Hea algus tehtud. Eesti taas olümpiamedali maade hulgas! Loodame, et see viimaseks medaliks meile ei jäänud nendelt mängudelt!

Vähemasti ilmateade annab lootust paremaks ilmaks! Jääme ootele! Ex näis, mis tegelikult saab :)

1 kommentaar:

  1. Head sõbrapäeva teilegi sinna Hispaaniasse!
    Tore on kuulda, et väike konkurents on ka tekkinud vene tüdrukute näol. See teeb ju trenni palju lõbusamaks. Ja küll see päike ka lõpuks välja tuleb!

    VastaKustuta