26.02.10

26.02.2010.

Nagu tavaks on saanud, siis oleme proovinud kirjutada midagi ikka üle ühe päeva- olgu see tekst asjalik või mitte. Ikkagi parem kui mitte midagi...
Eilsest treeningust eriti muud ei mäletagi kui, et treeningtunde kokku sai 6. Ilm oli nagu ta tavatseb ikka olla- tuult 6-8m/s merelt ja väike laine. Õnneks läks aeg kiirelt. Enamik päevast sisustasid distantsisõidud.
Täna oli üle pika aja (õigemini algusest saati) oodatud vaikne tuul. Vahepeal hakkas tekkima isegi tunne, et pole seal merel enam muud kui kaatri järele ja kaldale, sest tuult polnud enam. Õnneks see oli ainult tuule keeramise moment. Tuul kyll tuli, kuid mitte eriti palju- 2-4m/s. Saime hakata meenutama talvist Imperiat, Itaaliat. Krüssata sai alla lainet ja spinniga allatuult vastu lainet sõidetud. Juba olime sellistes oludes purjetamise unustanud, kuid õnneks tulid kiirelt nipid meelde kuidas ennast kiiremini liikuma, võrreldes teistega, panna.
Kuna vahepealne Vabariigi aastapäeva torm meie selleks päevaks planeeritud treeningu vaba päevaga asendas, siis jäime paari tunniga oma graafikus miinusesse. Homseks planeeritud vabast päevast sai seega poolik vaba päev- hommikupooliku sisustab endiselt 2h meretreening. Edasised plaanid veel puuduvad.... mis edasi sai? Ei tea. Meie ka veel ei tea. Ülehomme oleme targemad ja kirjutame Teile ka! (:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar