19.02.10

Aina paremaks läheb..

Nüüdseks on möödas esimene kaua oodatud vaba päev ja uuest töönädalast esimene päev. Mõlemad päevad on märkamatu kiirusega möödunud. Vabal päeval külastasime Palma de Mallorca kesklinna. Kuna me oleme ka enne seal linnas käinud, siis seekord me vaatamisväärsuste otsimiste peale rõhku ei pannud. Need on meil eelmisest aastast juba nähtud ja vaevalt, et selle aastaga nad väga muutunud oleks olnud. Ilm oli ka täpselt samasugune nagu eelmise aasta Mallorca laagri esimesel vabal päeval: hommikul ilus päikesepaisteline, pealelõunast alates vihmane. Aga siiki oli vaba päev asja ette, viisime mõtted üheks päevaks spordist eemale.
Tänane hommik algas taaskord rutiinselt..päeva suurema osa ajast sisustab sport ja nii järgmised nädal aega. Treeningud muutuvad iga päevaga ainult huvitavamaks. Juurde on tulnud nii Hollandi, Saksamaa, Soome ja Poola koondised, kellega koos treeningsõite ja kiiruse teste teha saab. Kuigi esimene treeninsõit, mis täna tegime oli suhteliselt algeline veel. Kuid selle pärast me siin olemegi, et asjad meelde tuletada ja võistluseks kiireks ajada.
Ilmad on meie purjetamist soosima hakanud. Vihma tänase päeva jooksul ei tulnud, paistis hommikust õhtuni päike ja soojakraadid ulatusid 18 kraadini. Tuult on ka treeninguteks piisavalt, vahepeal isegi ülearu palju, aga kõik tuleb ainult kasuks!

Ilusat suusailma Teile Eestisse ja kõigile maratoonlastele head pidamist!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar