29.03.10

Päev 2.

Võib öelda, et oleme suutnud võistlust enda kohta hästi alustada. Selja taha on praeguseks jäänud juba kaks võistluspäeva ja üldkokkuvõttes endiselt 10.koht.
Hommikul küll tundus, et tuult pole ja seda polnudki alguses... Paar tundi edasilüket kaldal ja oodatud tuul saabus. Hommikusel "weather forecast meetingul" küll räägiti kuni 20knt puhuvast tuulest, kuid meie sõitude ajaks seda kohale ei jõudnudki... Tuult oli merel kuni 6m/s, hästi kantiv ja üldiselt ei olnudki momenti kui oleks saanud kergemalt võtta :)
Esimeses sõidus jäi üks õige paut õigel ajal tegemata. Siin armu ei anta ja esimese märgi 30 koht polnud just see, millega me oleksime rahule jäänud. Andsime endast kõik ja tulemuseks 24koht selles sõidus.
Teine sõit saime kohe peale starti õigesse "rütmi" ja muudkui läksime... Üleval küll olme alles 6ndad, aga allatuules olime pisut targemad kui teised ja võitsime ja sõitsime 3ndaks. Krüssus (vastutuules) hoidsime kohta ja finiśis oli preemiaks 3koht.
Aga nagu tulemustest näha, siis on väga raske sõita suhteliselt stabiilselt kõik sõidud. Olud selle vaikse ilmaga on äärmiselt keerulised- muutlik (kantiv/keerutav) ja ebastabiilne tuul. Võimalik õigesti võivad ainult sõita need, kel sugulussidemed selgeltnägijatega :D

Üldkokkuvõttes hoiame 10. kohta. Tulemused:
Homseks on ilmaennustuse kohaselt tugev tuul. Eks näis kas see ka paika peab, või mitte. Homme oleme targemad!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar