17.04.10

Eelviimase päeva pingutused

Tänase esimese sõidu otsustasime juba eile ära. BFD, mis tavakeeles tähendab selles sõidus black flagi („must lipp“ - puudub õigus osaleda selles võidusõidus ja punkte saab kõikide võistlejate arv pluss 1 punkt) . Esimese sõidu lõbu jäi ainult raja äärest jälgimisele- saime kaasa elada teistele kaasvõistlejatele ja teha esimesele otsale oma panused. Raja kõrvalt saab ikka kohe palju parema ülevaate ja pole siis ka ime, miks treenerid oskavad alati kõige õigemat nõu anda :) ja arutleda teemal, miks te sinna ja sinna sõitsite kui hoopis teiselt poolt võitis!
Teine sõit oli ka pisut segane, kuid meie jaoks suhteliselt hästi kulgenud. Kahel korral põrkasime kokku prantsuse naistega ja tuli pisut kurjemat häält teha. Aga meie jäime peale. Koht 23, vict?!
Kolmandas sõidus oli palju vett ja tühi pea. Võitsime küll paari paadiga stardi ära, kuid ühe peal istunud paadi tõttu jäi paut paremale ära ja sinna ta läks see sõit... (Ametlikke tulemusi hetkel veel pole)
Homme on asi on naljast kaugel. Kui me varem nurisesime, et mismõttes peab kell 7 ärkama?! Pühapäeva hommikul aga kell 5 ärgata on ka muidugi tase omaette. Põhjuseks igaaastane Marseille maraton. Kuna jahtklubi on teisel pool maratoni läbimisrada, siis on läbipääs klubile alates kella 7sest autoga võimatu. Õnneks lohistati start kella 9saks...
Homme homsed uudised.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar