20.04.10

Mis me tegime ja mis meid ees ootab

Kui enam kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab...PEAB SAAMA!!!

Viimane päev Marseilles algas hea sõiduga ja kulges aina paremini, kuid lõppes halvasti. Valitses vaiksema poolne meretuul, mis aeg-ajalt elavnes. Ootasime küll algselt tuult, kuid vaadates 25km Marsille maratoni joogipunktis jooksjate pingutusi, möödus see aeg kiirelt. Esimeses sõidus suutsime tulla korralikult 17ndale kohale ja teises sõidus tublile 8ndale kohale, kuid race commite arvates puudustasime finiśi märki ja saime kirja hoopis DSQ. Koht 41 kindlasti ei ole märkimisväärne, kuid arvestades kõiki asjaolusid, ehk on sellest kohast abi tulevikus :)

Võistluse kokkuvõtteks võib tõdeda, et suutsime ennast täiendada mitmetes purjetamise tehnika valdkonnas. Võistelda koos meestega oli täiesti teine kogemus ning pidime tõdema, et naiste sõitmine on ikka totaalselt erinev. Ehk kindlasti oli see heaks ettevalmistavaks treeningvõistluseks järgmiseks MK etapiks, mis kohe-kohe algamas (25.04-30.04 The Semaine Olympique Française , Hyeresis, Prantsusmaal).

Oleme nüüdseks ennast viimases kohas, enne Eestisse naasmist, sisse seadnud (Hyéres, FRA). Selle nädala oleme plaaninud veidikene kergemalt võtta. Tõsiste ja raskete treeningute aeg on läbi, jäänud veel vaid pisut kiiruse ja stardiharjutusi teha. Täna st teisipäeval paneme paadi kokku ja treenime ca 2h , homme-ülehomme puhkame, reedel registreerime ja võimalusel 1-2h merel , laupäeval puhkepäev ja pühapäeval esimesed sõidud, mis kestavad nädal aega. Nii lihtne see purjetamine ongi!

Ilusat kevadet!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar