03.05.10

Tagasi kevadises Eestis


3000 km ja 38 tundi- st, et me oleme tagasi kodus Pärnus! Panime täna paadi kokku ja ülehomme plaanime teha esimese selle aastase treeningu koduvete.

Viimase võistluse igapäevased kommentaarid jäid üldjuhul napisõnaliseks ja postitused olid suhteliselt harvad. Vabandused... Põhjus tegelikult väga lihtne- võistluspäevad lihtsalt veinisid ja venisid (ühel päeval veetsime merel 8,5h). Kuigi viimane päev merel oli pisut lühem, siis USA naised hoolitsesid selle eest, et klubist ei saaks ikka varem minema. Kolm paati, nende seas meie, saime protsesti. Õnneks suutsime ennast sellest olukorrast puhtalt välja rabeleda ja DSQ jäi olemata.

Kokkuvõte möödunud võistlusest (Semaine Olympique Française, MK 4.etapp): võistlus kujunes väga ebatavaliseks, sest koht, kus me võistlesime (Hyéres, FRA) on tuntud kui tugeva tuule kohana (reeglina puhub seal alati :) ). Seekord aga ootas meid nädal aega järjest tuul, mis vaevu-vaevu päeva jooksul küündis 3m/s. Päikesega ei hoitud samuti kokku.
Võistluse algus oli meie jaoks täiesti "rappa läinud"- nagu näitasid ka kolme esimese sõidud tulemused, kohad 31,38,34. Tuult lihtsalt polnud ja sõidud mahtusid vaevu kontrollaja sisse(90 min). Oleks vaja olnud kasvõi natukene õnne (õnne % sõitudes umbes 70- ei, see ei olnud nali), aga seda meil ei olnud.... Esimese kolme päevaga sai kirja kõigest 2 sõitu. Viimastel päevadel tuult tugevnes pisut, puhudes 2-3m/s :) Ja nagu tulemused näitavad, muutusid olud veidikene stabiilsemaks ja õnne protsent kahanes. Saime kirja kohad: 22, 10, 4, 15, 14. Kokkuvõttes andis see meile 22 koha. Kohaga iseenesest rahule ei saa väga jääda, kuid 50% sisse me mahtusime ja riikidest 13 pole ka nii paha. Alati annab paremini ja on kuhu areneda!
Paremiku moodustasid prantslannad, esikoht ROL Emmanuelle DEFRANCE Hélène, teine LECOINTRE Camille GERON Mathilde ja kolmas koht Iisrael COHEN Gil MAMRIAV Dana.

Võistlusmoment


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar