28.05.10

Medemblik päev 2 ja 3 lõpetatud!

Väike vihje meie leidmiseks- bow nr 13
Tänagi erit pikka juttu ei tule, kuid proovime lühidalt kõik kõige tähtsama toimunu, viimase kahe päeva jooksul, kokku võtta.

Eilne päev kujunes eriti pikaks- esimene start anti alles kell 6 õhtul, millele järgnes teinegi sõit... Kaldale saabusime siis, kui päike oli juba loojunud ja hämarduma hakkas :) Ilm oli suhteliselt vaiksema poolne, sellest ka hiline start (päeval polnud üldse tuult). Väga ebastabiilne ja keerutav tuul oli kuni 4m/s. Esimene sõit suutsime sõita ennast 10ndaks, kuid teine sõit tuli rahulduda 22 kohaga. Kokkuvõttes suutsime ennast tõsta 30ndalt 25ndale kohale.

Täna läks ühte pidi veidikene paremini, kuid teisest küljest oli tööd merel hulga rohkem. Tuult oli purjetamiseks enam kui veel- 10 ja mõni meeter lisaks. Täiesti meie kaalule sobiv ilm :) Esimene sõit meenutas pigem õuduste unenägu kui purjetamist. Kui suutsime ennast suhteliselt OK kohale võidelda, siis otsustas Elise paakstaagis supluse heaks ja kukkus trapetsist ära. Hea, et ümber ei läinud, kuid pärast Elise paati tagasi saamist polnud enam kellegagi võistelda, sest kõik olid ees ammu läinud :) Selles sõidus siis 36 koht. Teine sõit suutsime ennast koguda ja esimeses märgis 9ndad. Kaotasime küll mõned kohad, kuid finishis 12 ja asi korras. Kolmas sõit kulges ka plaani päraselt, kuid teises krüssus suutsime kaotada 5 väärtuslikku kohta, millest küll allatuules kaks tagasi võitsime, kuid sõidukohaks siiski 15. koht. Kulus seegi ära :) Päeva kokkuvõttes lõpetasime 23nda kohaga. (Asjaga rohkem kursis olnutel oli täna võimalik meie sõitu ka live trackinguga vaadata!)

Homme veel plaanis 2 sõitu, stardiajaga 12.20.

Tulemused ja asjakohane informatsioon: http://www.deltalloydregatta.org/

Kohtumiseni Homme!

1 kommentaar:

  1. püüdke ikka tuult ja merd ise, ja ärge endid merele ära andke

    VastaKustuta