23.05.10

Medemblik

Seekordne reis oli suhteliselt lühike- kaks päeva ja öö, kokku 2200 km ning jõudsimegi Medemblikku kohale. Ees ootas meid õnneks ilus ja päikesepaisteline, mõõduka maatuulega ilm. Lahe!

Hommikuäratus oli täna pisut hilisem ning seega kõik päevatööd pisut nihkes. Täiendasime materiaalset osa, taageldasime paadi (panime kokku) ning sättisime merele- kokku 3 korralikut treeningtundi tiksus lõpuks ära. Kohe alguses saime käe soojaks- liitusime lühikese distantsi sõitudele. Kõik toimis kuni … teatud osade purunemiseni- esmalt fokasoodi stopper ja mõni hetk hiljem otsustas kontrasoodi ots pinge all pooleks minna. Õnneks need olid suhteliselt väikesed kaosed ja eriti meie purjetamist ei seganud :-) Ei tea kas vanajumal vahetas usku- tavaliselt juhtuvad meil ikka sellised asjad (asjade purunemine) võistluse ajal. Üle pika aja oli merel tuul…ooo- polnud tuult näinud ju Marseillest saadik (aprilli esimene pool kui seal olime).

Homme plaanime teha täispika tööpäeva merel, ülehomme registreerime ja paneme peale võistluspurjed ning teeme viimase kontrolltripi merele. Kolmapäeval teeme esimesed stardid!
Tegelikult on meil ülihea meel nende viimase hetke toetajate üle, kes ulatasid abikäe ja saatsid meid taaskord asumisele :-) Aitähhh ! ! !

PS! Ei tea kas hollandlased on palganud endale Eestist kujundaja või on lihtsalt sini-must-valge värvikombinatsioon nii, niii ilus, et match-race paadid nende värvidega tuunida… Vaadake ja imestage!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar