20.07.10

Meie tegemistest...


Mida me teinud oleme ja mis meil plaanis?

Peale Eesti karikavõistluse etapivõitu pole me treeningmahte alla võtnud, pigem vastupidi. Vahepeal küll tuul ei võimaldanud purjetamist, kuid siiski tegime seda pea olematu tuulega. Oli ka edukamaid päevi, mil tuult oli kuni 10 m/s. Need olid parimad päevad purjetamiseks, kuumus ei häirinud ja vesi jahutas, vajadusel ka soojendas. Mõnus!
Vahepeal toimus Watergate regatt avamere jahtidega. Meie küll seekord osa ei võtnud, kuid käisime jahte merel ära saatmas. Treeningud vajavad tegemist- küll "vanaduses" saab avamere jahtidega rohkem purjetada ja erinevatest regattidest osa võtta. Seni 470 ja vabal võimalusel avamerejaht.

Lisaks võtsime osa Kihnu Mere Peost, mis toimus kohe peale Watergate regatti. Selle käigus toimus ka Kihnu jooks, milles startisin (Elise) , aga kuumuse, putukate (parmude) rohkuse ja vale distantsi pikkuse reklaamimise tõttu otsustasin õigemaks asja pooleli jätta. Iseenesest oli tore üritus.
Sellele järgnes Muhu Väin, avamere jahtidel seekord jälle. Marjaliisa võttis osaliselt osa, mina olin seekord maapealses tiimis. Plaanisin jätta paar merevaba päeva ja sõitsin mööda maad kaasa. Meeskonnad (neid oli 3), kellele kaasa elasime, olid tublid. Nendest kaks tulid Eesti Meistriteks ja Muhu Väina võitjateks. Palju Õnne GEORG JA MIA ja nende meeskonnaliikmed!! FREYA meeskond oli tubli, kõik ei saagi ju alati võita.

Nüüdseks oleme tagasi Pärnus ja taas treeningutel. Nädalavahetusel ootab meid ees matk Kihnu ja tagasi... väikene vaheldus kuluks hädasti ära :)
Järgmised uudised tulekul peale seda- esmaspäeval!
Seniks ilusaid purjetamise ilmasid!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar