12.08.10

Ebaõnnestumine

Täielik ebaõnnestumine. Nii võib meie päeva lühidalt kokku võtta.
Kohad 40 ja 40. Kokku 27

Mis läks nihu?

Variante on palju, aga kindlasti on mõni veel, millele me veel ise jälile ei ole jõudnud. Üheks suureks põhjuseks on hoovus ning tõus ja mõõn. Millega kaasneb ka omapärane laine, mida mitte kuskil mujal kohanud ei ole kui ainult siin Weymouthis ja aasta tagasi. Siis veel paadi trimmise oskus sellistes tingimustes vajab täiendamist. Ning võibolla ka hetkeline purjestus pole selliste olude jaoks. Iga asi vajab põhjalikult läbimõtlemist ja siis saab alles öelda, mille taha tänased rahuldavad tulemused jäid.

Lisaks kõigele juhtus täna ka väike äpardus. Tuult oli oma 7-9 m/s, puhanguti rohkem, ja veel maatuul, mis muutis tuule puhanguliseks ja pagid erisuunaliseks. Nimelt esimese sõidu esimeses krüssus, kui olime hea koha peal ja jõudsime maale lähemale, siis tulid ka need järsud ja kantivad pagid. Mis nii mitmel paadil soodimehe või ka roolimehe vette kukutasid. Nii ka meie. Ujusime mõlemad, õnneks jäi paat püsti, aga oma positsiooni olime kaotanud. Seda tasa oli suhteliselt raske sõita.

On mida õppida ja mille üle mõelda.

Homme on meie jaoks viimane võistluspäev, anname endast parima!

1 kommentaar:

  1. Kahju, aga lohutada võib sellega, et hullemaks saab alati minna ja lohutada ka sellega, et ükskord läheb paremaks niikuinii ;-)

    VastaKustuta