25.08.10

Esimesed sammud Marmara merel

Taaskord on paar päeva möödunud märkamatult (vähemasti meie jaoks). Selja taga on kolm täispikka treeningpäeva merel.
Üleeile oli kavas esimene veetreening. Esimesed minutid vee peal olid päris naljakad. Meenutas pisut eelmise aasta Ukrainat ja 2007 aasta Portugali MMi. Tuul oli puhanguline, ulatudes 13-14m/s, ja väga kantiv. Akrobaatika trapetsisse ja sealt ära oli päris võhmale võttev. Paar minutit esimeset ahastusest üle saadud, võtsime teiste veel olijatega rivisse ja läkski kiiruse testimiseks. Kiiremad me teistest küll ei olnud, kuid maha ka justkui ei jäänud.
Eile oli juba treenijaid rohkem. Tuul ka pisut vaiksem, kui eelmisel päeval, kuid endiselt keskmisest veidikene tugevam- 8-9m/s põhjast. Harjutused olid samalaadsed kui eelmisel päeval. Ei mingeid uuendusi- pikad üles- alla, krüss-allatuule, otsad.
Täna läks juba hulga põnevamaks. Juhuslikult sattusime 470 Liidu poolt korraldatavasse pre-regatta kliinikusse. Treeneriks ja nõuannete jagajaks on Andreas Kosmatopoulos, kreeklane, kes ise sõitnud väga edukalt 25 aastat 470ga. Täna saime korralikult ennast soojaks. Tulevase EMi rajale pandi sisse loop-distants ja tehti 4 2-ringist sõitu, millele hiljem kaldal järgnes debfiefing. Jututeemat jätkus päris pikaks ajaks ja mõtlemisainetki tulevikuks.
Homme oleme taaskord esindatud kell 13.00 treeningsõitudes. Ülehomme praktiseerime veel ning alates 28ndast hakkavad ametlikult Euroopa Meistrivõistlused.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar