20.08.10

Kerge kuumus...

Istanbul

…nagu tulemused näitavad, siis ega meil viimanegi päev hästi välja tulnud. Sisuliselt oli tegelikult päev parem, kuigi jah sõidukohad sama olematud. Saime krüssus isegi pihta ehk ? sellele, mis eelmisel päeval viltu läks. Proovides ja katsetades erinevaid masti, purje ja veel miljoni muu asja asendeid hakkas purjetamine krüssus vaadatavaks muutuma. Vahel töötavad siiski mõistusevastased asjad- nagu ka seekord. Allatuul andis ka viimasel päeval tõsiselt soovida. Kohad 32 ja dsq (valestart) andsid võistluse kokkuvõttes 29nda koha. Ise kindlasti võistlusega rahule ei saanud jääda, kuid kogenenumad ja targemad oleme jälle mõnevõrra.

Pühapäeva õhtul alustasime täienenud autosõidumeeskonnaga (lisandusid Siim ja Sven) teekonda Türki. Paika panime teekonna, mis kokku tegi 3500 km. Piisavalt pikk teekond, et mitu head päeva ratastel olla. Nüüd oleme kohal (õigemini üleeile hommikupoolikul saabusime) Istanbuli, Türgis. Meid tervitas 42 kraadi sooja ja õhkõrn merebriiz. Üleeile ja eile lubasime endale ekskurssseerimise päeva. Kuna meie jahtklubi asub juba üle Bosporuse väina, siis oleme Aasia poolel. Kindel plaan oli minna aga kesklinna. Teekond sinna oli päris meeleolukas. Kõigepealt taksoralli väina äärde, sealt praamiga üle ja laevalt maha astudes võttis esmalt päris sõnatuks ja silmeesise kirjuks. Kus, mis, mida… ahhh???? Päevad kadusid päris kiirelt …

Täna vaatame, mis me plaanitseme. Võimalik, et võtame paadi treilerilt maha ja paneme sõidukorda. Aga eks näis. Isu sellises tempertuuris töötada kaob kohe ära kui päikese kätte lähed.
Vabandused, et blogi täieneb nii aeglaselt, aga isegi mõtlemine ja sõrmede klõbistamine klaviatuuril võtab võhma välja. Proovime aga endast parima anda.

Seniks aidaaa!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar