09.08.10

MK - VII etapi esimene päev edukalt seljataga

Selle aasta viimane Maailmakarika etapiga on algus tehtud.Esimene päev polnud kehva, kuigi olud meie jaoks väga võõrad. Kohtadeks 8 ja 18. Kokku 9.Võistlejaid naiskondi kokku 46.

Kõigest nüüd siis lähemalt.
Tuult oli mõõdukalt 6-8 m/s. Hoovust see eest palju. Numbritest ei tea me väga täpselt rääkida, aga 20 m/min on selline umbkaudne pakkumine, kui mitte rohkem. Vähem kindlasti mitte. Korraldajate sõnul peaks sellel nädalal hoovus veel kiiremaks minema. Eks näis, mis siis saama hakkab. Eestlase jaoks harjumatu. Ka meile, kes me pidevalt välismaa võistlemas käime. Täna saime sellega enamvähem hakkama, kuigi vahepeal tekkis küll tunne, et kiirust ei ole kuigi tuult oli palju. Asi oli hoovuses. Allatuuled olid see eest väga kiired.
Startid olid meil täna väga head, kuid nii head ei olnud krüssud. Allatuultes näitasime taaskord oma taset ja võitsime kuni kümneid kohti.
Kui kaks sõitu peetud oli, ootas meid ees pikk pikk krüss kaldale. Muul oli silmapiiril ja muuliotsast kaldale veel omajagu maad. Aga õnneks treener halastas meie peale ja viis meid kaatri järel kaldale, muidu olekski jäänud seda sõitma.

Täpsemad tulemused leiab aadressilt:
http://www.skandiasailforgoldregatta.co.uk/results/470_Women_pop.htm

Niipalju merepealsest päevast. Koju jõudnud ja pesus käinud plaanisime minna poodi, et oma toiduvarusid täiendada. Autoga tuli ette võtta 2,5 km (üks suund) teekond, mis kestis 1 tund ja 15 minutit, kuna linnas on ühes kohas teeremont. Aga õnneks tagasitee oli kiirem, 15 minutit.
Kohustuslik osa päevast sai läbi, ülejäänud õhtu tegeleb igaüks oma asjadega.

Homme järgmised uudised (loodetavasti head uudised). 

3 kommentaari:

 1. Perfect! Võitke hoovuseid ja ookeani!

  VastaKustuta
 2. Julge pealehakkamine on pool võitu!Andke tuld!

  VastaKustuta
 3. andke aga tuld!

  erik,kersti,andres

  VastaKustuta