27.08.10

Tegusad päevad seljataga

Läbi see kolmepäevane „Warm-up“ treeningvõistlus. Nii naljakas kui ka pole on meil Eesti Karika võistlused sama lühikesed ja sõite palju vähem. Siin saime kirja 11 sõitu kolme päevaga. Väga kasulik enne EMi, arvestades siinseid olusid. Vastased olid tugevad ja iga päevaga järjest rohkem juurde neid tuli. Kokkuvõttes saavutasime naistest 1 koha. See tulemus pole küll midagi sellist, millega kiidelda, aga enesekindlust enne suurvõistlust andis juurde. Õppisime, et siinsetes oludes tuleb säilitada külma närvi. Näiteks see, et oled esimeste hulgas võib tähendada seda, et hetk hiljem oled viimaste hulgas ja vastupidi. Eks näis, mis siin saama hakkab.

Panime täna end mõõtmise nimekirja ja taaskord on meil täismõõtmine. Sellel paadil pole vist möödunud ühtegi tiitlivõistlust, kus ei oleks olnud täismõõtmist. Iga kord tuleb see svert kaevust välja võtta ja jubinad paadist eraldada.
Lisaks saime teada oma paadi numbri sellel võistlusel, milleks taaskord 13. Ehk seekord läheb selle numbriga paremini.

Homme, laupäeval, läheme Euroopa poolele linna ja külastame vaatamisväärsuseid. Õhtul väike lõõgastus türgi saunas ning võistluseks puhkama. Pühapäeval paadi mõõtmine ja vahatamine ning esmaspäeval viimane kontrolltiir merel enne võistlust.

Siis ka uued uudised, seni me puhkame!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar