27.09.10

Karikas on MEIE !!!

Tere taaskord kõik see pere :)


möödunud nädalavahetust on seekord kajastatud päris palju meedias, kuid kindasti mitte kõiki asjaolusid täpsemalt.
loe ja vaata:
1.

2.

3.

4.

See oli see ilusam pool, mis välja paistis :)

Reedel ja laupäeval oli purjetamiseks lausa superilus sügisilm- mõõdukas tuul, päike ja soe. Mmmm... -oli, mida nautida. Suutsime võita kõik sõidud. Paraku aga väidetavalt eksisime 4. sõidus reegli 18.2.b vastu, mis hõlmab märgivõtu mitte piisava ruumi andmist. Kuigi meile tundus see situatsioon mitte nii nagu seda väideti, saime siiski DSQ ja sinna see meistritiitel läks. Aga ega meie seda asja nii ei jätnud. Oleme arvamusel ja täiesti veendunud , et selle protesti puhul ei talitlenud protestikogu õigesti. Seoses sellega palume kõrgemal organisatsioonil selle uuesti üle vaadata. Eks siis paistab, kus tõde peitub. Et aru saada sellest momendist ja meie eksimusest, vaadake meediakajastust nr 4. Kõik on vaataja silmades ja kuulmises :)

Pühapäeval lihtsalt ei olnud enam jaksu. Mina, Marjaliisa, olin haaranud kuskilt kaasa pisiku, mille koondnimetus on haigus. Loomulikult ilm tuletas taaskord meelde, et sügis on- vihma tibutas, tuul puhus põhjast-kirdest ja puhangud ulatusid mitmeteist meetrini sekundis. Perfect sailing conditions! Andsime endist parima ja kirja said kõik teised kohad. Hetkel võrdsete puktidega platseerusime teisele kohale. Mis peamine KARIKAS ON SIISKI SEL AASTAL MEIE!

Tulemused: http://www.puri.ee/web/data/files/Tallinna_Nadala_regatt_2010_tulemused_Laser_Radial_Laser_Standard_Finn_470.pdf

Paar päeva puhkust ja paberimajandust ja siis näis edasi!

C ya!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar