12.09.10

Teine karika võit

Meenutusi EMilt

Eesti KV 2.etapp- esimene start oli reedel kell 16. Õnneks oli suhteliselt vaikne tuul ja kaks sõiduvõitu sai vormistatud meie kasuks. Eile, st laupäeval muutis tuul suunda (keeras meretuuleks) ja tugevunes puhanguti kuni 12 m/s. Esimesed kaks sõiduvõitu tulid tugeva töö tulemusena, kolmandas sõidus osutasid tõsist vastupanu poisid ja me jäime teiseks. Põhjus lihtne- lihtsalt ei jaksanud. Viimase kuu kolm tugevatuule võistlust on jätnud oma jälje. Neljandas sõidus tuul veits vaibus ja tegime oma tööd, võit meie. Täna plaanide kohaselt kaks sõitu. Sõitsime esimese ära ja võitsime ära. Rohkemat polnud vaja, töö oli tehtud ja kaldale... Ärge arvake, et võistlesid ainult kaks paati. Meid oli kokku tervelt 7 paatkonda :)
Võistluste kodulehekülg: http://www.jahtklubi.ee/

3000km - nii palju oli seda maad Türgist Eestisse. Kaks ööd päeva gaasipedaali tallamist ja neljapäeval me saabusime tagasi. Puhkust meile ei antud- paat pesta ja taageldada, et alustada reedel Eesti KV 2.etappi Pärnus (ÕNNEKS seekord Pärnus!).

Lühikokkuvõte lõppenud EMist: viimaset võistluspäeva ehk medal race´i alustasime seitsmendalt kohalt. Kuna selle sõidu punktiskoor dubleeritakse, siis on viimasel sõidul eriti oluline endast maksimum anda. Parim, mis me suutsime oli 8.koht. Tuul oli taaskord tugev, pagiline ja kantiv (loomulikult maa pealt :) ). Medal racei distants on alati võimalikult kalda all, et teistel oleks võimalus seda lähedalt näha. Seega, arvestades kõiki olusid, siis tuli olla eriti tähelepanelik. Stardis saime hästi minema ja minek oli enamvähem ok, kuid esimese krüssu poole valik ei olnud niivõrd õige ja sealt kaotus esimestele. Koht oli siiski piisav, et säilitada kokkuvõttes 7.mes koht. Me oleme väga rahul!!!! Ära tegime! Paremat loota sellistes oludes, oleks olnud ilmselge liialdus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar