20.12.10

Võistlusest..

Võistlus käib, õigemini hakkab varsti lõppema. Päevad on olnud pikad, sellepärast ei ole ka siia jõudnud uudiseid lisada. Ja see nett pole ka alati kõige kergemini kättesaadav olnud.
Esimene päev ootasime poole lõunani, kuna oli tuulevaikus. Enne pimedat saime merele ja väga rasketes oludes ühe sõidu peetud. Raske ei olnud mitte tugeva tuule pärast vaid sellepärast et tuul oli vaikne ja kantis väga palju ja pagid tulid ka erinevatest suundadest. Raske oli ette ennustada, kumb pool võidab või kuskohast on eelis. Saime kirja naistest 4 koha. Nimelt aantakse meestel ja naistel koos start, aga arvestus on eraldi.
Eile me merele ei saanud, sest kõigepealt oli vihmane ja udune ja seejärel tuli päike välja ja udu kadus ära, loogika järgi oleks pidanud tulema ka tuul, aga ei. Niisiis peale mitut tundi ootamist kaldal heisati lipud, mis lõpetasid päeva.
Ja täna siis hommikul küll ootasime tuult tiba, aga õige pea saime veepeale ja kolm sõitu peetud. Esimese sõidu võitsime ära üldarvestuses. Alates esimesest märgist juhtisime kõik märgid ja ka finišis. Teine sõit ei olnud nii edukas, naistest 6 koht. Tulemus jäi stardi taha, oli väike valearvestus liini suhtes ja nii see läks, et ei mahtunud liinile ära. Viimane sõit suutsime kokku võtta end ja olime naistest 3. Üldarvestuses suhteliselt ees, aga oli veel kaks paremat naistepaati, kes meid edastada suutsid.
Need tulemused annavad meile kokku 4 koha naistest. Kahe punktiga maas teisest kohast. Stardis on 11 naiste paati ja 25 meeste paatkonda. Treeninguks väga hea.
Homme veel sõidud kõikidele ja ülehomme medal race. Kuhu saavad esi 10 paatkonda. Ja 23 õhtul alustame lendu Eesti poole.
Täpsemad tulemused:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar