11.02.11

Elu-olu..Oleks need eelnevas postituses loetud purustused olnud kõik, aga ei. Järgmisel hommikul avastasime veel mõned: puruks väänatud plokk ja katkine foka, mõlemid vajasid väljavahetamist. Nüüd möödunud veel paar treeningut tugevates tuultes.
Kaldalt vaadates võis arvata, et väljas tuult 20 knotsi, seega oli plaanis teha üks pikk treening, aga siit vaatamine on petlik. Meie trennipaigas aga tunduvalt rohkem. Ning kuna olemasolevale tugevale tuulele tuli vihmapilvedega lisaks rohkem tuult, siis pidime peale kolmandat treeningtundi lõunatama kaldal. Merel oleks tuul lihtsalt ümber puhunud. Pagidega 30-35 knotsi. Nüüd ootame vihma ja tuule taandumist, et uuesti merele minna.
Seekordne laager on pakkunud kõike vastupididist eelmisele - valdavalt on tugevad tuuled, vaikset oleme saanud ainult korra. Ilmad on pigem kehvemad ja vihma ka palju rohkem.
On jäänud veel täna õhtune, homne ja ülehomse hommiku treeningud. Siis pakime asjad ja sõidame Palma de Mallorcale. Treenime seal mõned päevad ja siis Eestisse.

Teadaanne: Eesti Draamateatris on käimas etendus "Hirmus veretöö Läänemerel". Väikseks vihjeks ütleme, et peategelane Jaan Umb on meie sugulane ja geenid kanduvad edasi. Mõelge selle peale, kui etendus vaadatud! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar