13.02.11

Hüvasti Vilagarcia de Arousa!

Viimased hommikud on alanud nii- pisut vihmaselt

Viimased päevad Vilagarcias on möödunud kiirelt. Ootus jõuda soojemale Palma de Mallorcale on olnud kindlasti üheks põhjuseks.
Igal treeningpäeval oleme saanud vajalikud veetunnid kätte. Kui hommikusel treeningul tundub kõik üsna lootusetu, kuna tuult pole, siis õhtuses treeningus seda muret enam ole- tuult on enam kui veel. Ja purjetamine võib alata. Või vastupidi.
Selles laagris olid valdavalt tugevad tuuled. Oskused on kindlasti paranenud ja paadi valdamise oskuski paremaks läinud. Enamasti pöörasime tähelepanu maksimaalkiiruste leidmisele, samas lihvisime manöövreid ja harjutasime pisut ka distantsisõitu. Väga vaheldusrikas laager oli heade treeningpartneritega. Treenerist, Albertost, oli ka kindlasti palju-palju abi.
Täna jäi kahjuks meie treening ära. Hommikul sadas oavarrest vihma ja tuul oli kadunud. Peale lõunat tuul siiski saabus ilmateadet järgides, puhudes kuni 30knotsi. Selleks ajaks oli meil aga vastu võetud otsus, et merele ei lähe ja pakime hoopis treileri ära. Lahkume hommiku poole ööd siit (umbes 5 aeg), et võtta suund Valenciasse, jõudmaks 14.veebr õhtusele praamile, mis viib meid Palma de Mallorcale.
Õhtul kuulsime katusel miskit krabinat....
ega tali siingi taeva jää :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar