29.03.11

Nädal kokkuvõttes

Aja surnuks lööjad

Meenutame siis ammu olnud vaba päeva. Ei miskit märkimisväärset. Läksime vabale päevale vastu suhteliselt tagasihoidlike plaanidega- jalutada mööda Platja de Palmat Can Pastillasse ja tagasi, kokku ca 13 km. Ilm soosis meie ettevõtmist 100%- ei sadanud ja ei puhunud ka külma tuult.

Nüüd oleme end taaskord treeninglainele sättinud- pikad merepäevad hakkavad vaikselt juba ära nüristama, kuid lõpp paistab silmapiiril. Selles kuus ootavad ees meid veel kaks täispikka treeningpäeva, millele järgneb kaks vaba päeva ja siis algabki kaua oodatud esimene võistlus sellel aastal.

Treeningud on olnud vaheldusrikkad. Enamik purjetajaid on juba kohale saabunud ja proovivad ennast parimasse vormi ajada. Selleks korraldatakse võistlussõite, kus stardis on 10-20 paati. Kui üldiselt treeningu teine pool lihvitakse distantsisõidu oskusi, siis esimeses pooles oleme rõhku pannud kiirusel leidmisele.


Tundub, et ilmaga veab meil ka rohkem kui Eestis. Täna oli tõesti tunda juba ilusat kohalikku kevadilma. Mõõdukas tuul (5-6knt), päike ja sooja 20 kraadi ringis. Mõnus.


Kohtumiseni!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar