13.04.11

470 Spring Cup

Esimesed päevad uues riigis, uues võistluspaigas on möödas. Seekord peatume nädalakese Les Sablettesi sadamas, mis asub üsna lähedal Toulonile.


Saabusime siia õigemini juba paar päeva tagasi, kuid internet ja Prantsusmaa pole veel endiselt sõbraks saanud. Kvaliteetkraam see internet. Võtsime paar puhkepäeva, et ennast korralikult kohaliku eluga kurssi viia ja proovida aru saada kus, mis, midagi asub/toimub. Üks päev astus meile ligi kohalik, tõeliselt must kohalik, mees, kes puhtas soome keeles (pooleks eesti keelega) ütles, et ta on käinud Soomes ja Vilniuses ja talle nii- nii väga meeldib Ida-Euroopa. Oli täitsa imeks pandav eksemplar.


Tänase päeva eesmärgiks oli hommikul esimesel võimalusel ära teha registreerimine ja veeta ka paar tundi merel. Plaan sai 100% täidetud. Kui varasemates postitustes oleme nurisenud mudavallide üle Palmal, s´Arenalis, siis selle kõrval, mis siin on, on sealne olukord lausa luksus. Siin lihtsalt pole võimalik paati tõstmata kaldale pääseda. Elise arvates oleks sõnniku sees ka lihtsam paati vedada. Ja see muda haiseb ka siin ja mitte vähe, niiet ma arvan, et enam hullemat veeskamiskohta pole olemas.


Ilm on olnud ka hetkel veel paljutõotav, kuigi homme-ülehomme peaks ilmateate kohaselt väike vihm tulema. Õnneks näitab päeval termomeeter endiselt 20 kraadi ringis ja suuremat orkaantuult ehk ka ei tule.


Neile, kes veel ei tea, siis homme antakse esimesed stardid 470 Spring Cupile. See võistlus on enne järgmist MK etappi väga heaks treeninguks, kus starditakse mehed-naised koos ja arvestust peetakse koos. Suhteliselt sarnane võistluste läbiviimise kord Eestile. Õnneks on siin mehed, kes end naistega võrdlema ei pea. Stardis on praegust andmete järgi 74, kes on jagatud kahte gruppi.


Võistluste kodulehekülg: http://www.ycsablettes.org/index.php/bienvenue.html (elagu prantslased ja prantsuse keel :) )


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar