10.04.11

Maailma Karika 3 etapp lõppenud

Meie jaoks sai selle hooaja esimene Maailma Karika etapp (teistele juba 3 etapp) 2 päeva tagasi läbi. Interneti puudumisel ei olnud võimalik varem tulemusi teatada.
Võistlus ei läinud hästi, rahule ei saa jääda. Mõtteid on mitmeid, miks see nii läks. Eks samm-sammult hakkame asju lahendama. Mõni neist laheneb iseenesest. Üheks näiteks võib tuua, et viimased võistlusstardid olid meil enne jõule ja tipppurjetamises on see liiga pikk aeg, et end heast küljest näidata. Viimase päeva kohad sõitudes olid 22 ja 26. Kokkuvõttes andsid need meile 27 koha.
Võistluse võitis Uus-Meremaa paatkond Jo Aleh/Bianca Barbarich-Bacher, teised olid Jaapani naiskond Ai Kondo/Wakako Tabata ja kolmandad Iisraallased Gil Gohen/Bouskile Vered.

Täpsemad tulemused http://www.trofeoprincesasofia.org/result.php?miclase=470%20Women

Asjad on meil pakitud ja saarelt lahkume täna õhtul praamiga mandrile. Homme juba Marseilles, kus 4 päeva pärast on meil juba järgmised stardid. Algab Spring Cup.
Töna hommikul kell 10 saatsime oma linnast rajale Eesti jalgratturid, kes suundusid 150 km sõidule. Tänaseks päevaks meil plaane rohkem ei ole, naudime ilusat ja sooja ilma ja siis ongi minek.
Teades, et Prantsusmaal on alati probleeme internetiga, siis ei oska me öelda millal te meist jälle lugeda saate.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar