29.05.11

DeltalLoyd Regatta läbi


Nüüd on siis DeltalLoyd Regatta läbi.
Täna oli last race´i päev. Ilmaprognoos oli pisut rohkem lubavam kui eile, aga arvestades hommikust varajasemat stardiaega (10.30), oli lootus saada oma sõit kirja. Nii see ka läks. Stardipaika jõudes hakkas tuul muudkui tugevnema ja naiste sõidu teises krüssus olid pagid juba 15-16 m/s. Meil kergekaallastel andis alles seda paati maha kallutada. Põhimõtteliselt lehviva groodiga ja soodist pool meetrit järgi antud fokasoodiga olime endiselt lapiti maas. Krüssudes olime suhteliselt kiired ja mõlemad korrad jõudsime loopi ülesse märki neljandana, kuid allatuules suutsime taaskord ümber käia ja finishisse jõudsime 8ndana. Kokku 16.koht.Ise ei saa selle kohaga küll mitte kuidagi rahule jääda, kuid oleme hulga targemad nüüd sellistes oludes sõitmisel. Kindlasti tuleb see kogemus abiks Helsinkis, kus võivad tulla täpselt samasugused olud- kiire tuul ja plank vesi J Ja tugeva tuulega harjutamine teeb meid aina tugevamaks!

Finnid, kes valmistusid kell 12 startima, said peale ettevalmistussignaali teate, et sõidud on edasi lükatud, edasised signaalid antakse kaldal. Tuul oli veelgi tugevnenud selleks ajaks. Lisaboonusena meie distantsilt oli 3 miili veel krüssu kaldale.

Nüüd oleme paadid pakkinud ja treileri taha haakinud. Homme hommikul on start Inglismaa, Weymouthi suunal. Ülehomme varahommikul peaksime jõudma uude sihtpunkti. Tundub, et sealgi armu anta ja tugeva tuule päevad on ootamas.

Seniks aidaa!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar