25.05.11

DeltalLoyd Regatta
Esimene võistluspäev on seekord siis läbi. Ühte pidi võiks rahule jääda, samas on tõsine okas siiski hinges. Ilmastikuolud olid vastavalt Hollandile- puhus nagu kord ja kohus tugev tuul läänest, 20-25kntsi. Esimene sõit algas mitte nii hästi, kuid olime kogu aeg tõusvas joones juba 9ndal kohal kui käisime teine allatuul ümber. Treeneri sõnade kohaselt ei olnud otstarbekas seda sõitu jätkata ning katkestasime. Teine sõit algas pisut paremini, olime endiselt kiired ning ümber minemata saime kirja finishis 10.koha. Kokku asetasid need kaks sõitu (DNF ja 10), meid hetkel 21.kohale.


Tulemused: http://results.deltalloydregatta.org/

Homseks on ilmaprognoos pisut parem- tuult max kuni 12 knts. Eks näis kas tasub seda prognoosi ka uskuda. Ülehomsest saab taaskord täiskäigul kihutada, on oodata kuni 30knts tuult.

Enne võistlust saime oma oskusi lihvida taaskord Andrease käe all. Paar head nippi tugeva tuulega sõitmisel suutsime taaskord kõrva taha panna ja arvan, et sellest on abi olnud… natukene peab lihtsalt veel katsetama ja proovima ja harjuma, et kõik jõuaks kinnistuda ja omale kohaseks saada.

Pöidlad pihku!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar