10.07.11

Euroopa meistrivõistluste alguspäevad

Esimese päeva pingutused
Kaks esimest rasket päeva on möödas.

Eilne hommik algas pika-pika ootamisega, mastis lehvis kuni kella 4jani AP lipp, mis tähendas edasilüket ja kaldal passimist. Õnneks hakkas stabiilne tuul, kuni 4m/s, puhuma läänest ja meie õnneks saadeti meid merele. Pisut harjumatu on purjetada rajal, kus lisaks märkidele on lisatud ka takistused- kokku peame arvestama kolme kariga distantsil :) Endast parimat andes saime kirja 12 ja 14 kohad, mis asetasid meid peale esimest päeva 11.kohale.


Täna hommikul oli vaatepilt rõõmsam ja start toimus õigeaegselt. Tuult oli rohkem kui eile, kuni 8 m/s. Sõita oli juba täitsa tore ja kiire. Kuna aga distants on pisut "kööbakalt" sisse pandud, siis tihtipeale, eriti alumistes märkides, meenutab purjetamine ellujäämiskursust, kus ellu jäävad kogenenumad. Olime meiegi paaril korral situatsioonis, kus tuli pisut kõvemat häält teha. Tulemused hetkel puuduvad, kuid olime mõlemis sõidus kuskil keskel.


Info liikumine on siin pisut, leebelt öeldes, ülimalt aeglane. Ei ilmu teadetetahvlile protestitavate nimekirigi, tulemustest rääkimata.


Proovime hoida teid kursis esimesel võimalusel.Võistluste kodulehekülg:
Pilte:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar