08.12.11

Tervitustega Palamóselt, Hispaaniast


Esmaspäeva hommikul seadsime suuna lõunasse ja ees ootas päris mitu head tuhandet sõidukilomeetrit Euroopa kiirteid. Kui mingi hetk tundus, et oleme justkui vale suuna valinud, kuna vihmast oli saanud lumi ja lörts, lootsime endiselt, et sihtkohas, Palamósel, on ilmaga pisut teistmoodi. Ja nii oligi! Eile saabudes võttis meid õhtupoolikul vastu päike ja 17,5 kraadi sooja. Mõnus.

Täna hommikul ärgates vaatas taaskord vastu päike ja toredad soojakraadid (T-särgi ilm). Võtsime paadi treilerilt maha, pesime, poleerisime ja panime sõidukorda. Tuult ainult ei olnud. Kurb loomulikult. Aga polnud lugu, panime selga spordiriided ja suundusime Costa Brava ranniku rannaribale kiirele sörgile ja kooli võimlemiskava harjutustele. Nalja sai palju.

Homme on plaanis ikka teha veetreening. Arvan, et paaril esimesel päeval proovime tunde kätte saada(tehnika, manöövrid) ja siis liitume teiste siin olijatega tehes väikeseid lühikesi võidusõite. Esimesed "paris" võistlussõidud ootavad meid 18.detsembril, mil on Christmas Race´i avapäev.

Ilm tõotab tulla järgmine lähipäevil:
http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=236
http://www.windfinder.com/forecast/platja_d_aro

Kohtumiseni merel!

PS! Panime päikese Eesti poole teele! Ehk jõuab selle aasta sees veel kohale :)

Kommentaare ei ole: