24.02.12

Head Vabariigi aastapäeva!

Ilusat Vabariigi aastapäeva!

Vahepealne aeg on möödunud kiirelt. Trenni oleme teinud nii palju kui ilm on võimaldanud. Vastlapäeval oligi meil siin oldud aja jooksul kõige tugevam tuul, kahjuks aga põhjakaarest (maa tuul) mistõttu suuri laineid ei tekkinud. Uue Paadiga kohanemine on aga hästi läinud ja vaikselt hakkame tema käitumuslikele eripäradele vaiksema ja keskmise tuulega pihta saama. Ootame aga endiselt tugevamat tuult, et ka siis kiirus leida ja olla teistega võrdne.

Vastlakukleid (Hispaania moodi) ja hernesuppi sõime ka, lisaks viisime end kurssi ka leedukate vastlapäevatavadega ja saime nendegi traditsioonilistest toitudest aimu (magusad pannkoogid moosi ja banaanidega).

Ilmataat on olnud viimastel päevadel meie poolt. Tuul küll purjetamist eriti soosinud ei ole, aga päike on ennast hakanud tugevasti näitama ja tõeline kevad on alanud. Kohalikud on ka end kodudest välja ajanud ja Platja de Palmale jalutama seadnud.

Vabariigi aastapäeva puhul oli meil täna ka vaba päev. Otsustasime selle Palmas veeta ja kohalikku elu kaeda.

Midagi väga erilist vahepeal juhtunud ei ole, endiselt käib kõik sportlaste rütmis- hommikune äratus ja hommikusöök, pisut nokitsemist paadi juures, meretreening, õhtusöök ja uneaeg. Nii hommikust õhtusse…

Viis päeva treeninguid veel ja seejärel nädalaks koju.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar