29.02.12

Laagri lõpp

Sellised on õhtud siin

Tänasega lõppes meie esimene laager uue paadiga. Homme hommikul alustame Marjaliisaga lendu kodupoole.

Laagri kohta võib kokkuvõttes öelda, et oli edukas. Purjetada saime palju ja kasulikult. Viimane laagri osa möödus enamasti võisteldes kuid ei puudunud ka käigu testimised. Hollandi koondis korraldas võistlussõite ja kõik olid oodatud. Väga hästi organiseeritud üritus oli. Meile sobis see ka sellepärast, et saime katsetada oma paadi kiirust võistlusolukordades, mis ei olnud üldse kehvad. Laagrist oleks tahtnud saada rohkem tugevat tuult ja suuremaid laineid. Kui võime öelda, et vaikse ja keskmise tuulega on meil paadi kiirus väga hea, siis tugeva tuule kohta ei saa me veel kahjuks midagi öelda.

Lisaks treeningutele mahtus meil ühel õhtul ajaplaani ka sõprusõhtu Stella Pioneeri jahi meeskonnaga Sirje ja Teet´iga. Oli tore õhtu, kus saime kuulda nende reisiseiklustest kui ka nemad meie omadest. Kes veel ei tea kellega tegemist, siis saab end kurssi viia ja kaasa elada aadressil: http://stpioneer.ee

Homme hommikul alustame Marjaliisaga koduteed, saame 10 päeva olla kodus, et koolis käia ja natuke puhata enne järgmist pikka reisi. Isa/treener Viktor jääb siia, et kohendada veel meie paati ja puhata.

Järgmine kord kui siia jõuame ootab meid ees kohaliku klubi korraldatud treeningvõistlus, millele järgneb kaks Maailma Karika etappi ja Maailma Meistrivõistlused. Koju saame siis alles mai lõpus. Ja iga võistluse vahele mahuvad treeningud. Järgmise laagri jooksul jõuavad ka meile uued purjed, millega saame end veel kiiremaks!

Ilmselt kuuleb meie tegemistest alles järgmine kord, kui tagasi siin Palma de Mallorcal oleme.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar