19.02.12

Teated Arenalilt..

Tänaseks juba mõni päev uue paadiga trenni tehtud ja võib öelda, et harjumist veel vajab, aga uus asi on ikka uus asi.

Seni on olnud suhteliselt ilusad ja vaikse tuulega purjetamise ilmad. Ilm läheb ka iga päevaga aina soojemaks. Meile see sobib, kuid vaadates saare teises küljes paiknevate mägede tippusid, siis on sinna lumi tagasi tulnud, vahepeal juba oli peaaegu sulanud. Meile on peamine, et all ja merel on soe ilm.

Treeningud on olnud meil suhteliselt pikad praegu ja nii jätkub selle laagri lõpuni. Trennid merel on vaheldusrikkad, saame sõita distantsi, manöövreid harjutada kui ka kiirust testida. Lisaks mitmekesisele treeningule on meil ka treeningpartnereid mitmeid. Põhilisteks on Taani poiste paatkonnad, on ka soomlased ja treeningsõitudel veel poolakad, austerlased ja sakslased. Järgmise nädala teisest poolest pidid liituma ka Hollandlased, kellega koos peetakse maha üks treeningvõistlus. Eks näis, mis välja tuleb, vähemalt tegevust jagub.

Eestlaseid oleme ka siin kohanud, esiteks on Eesti 49er paatkond Haavel/Kivistik treenimas koos Ott Kallasega. Teiseks tervitas meid täna merel keset treeningut Eesti purjenumbriga suur jaht Stella Pioneer, kes olid meie tegemistega väga hästi kursis ja teadsid kohe, kuhu meid vaatama tulla. Rõõm oli näha oma riigi jahti siin, keset Vahemerd asuval saarel.

Rohkem meil midagi uut ja põnevat siin ei ole, päevad mööduvad trenni tehes ja paati kohendades. Nii kuni uue kuu esimese päevani, kui seame sammud korraks koju.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar