29.03.12

viimased treeningud s´Arenalis

Ilmad on meil endiselt ilusad

Viimane nädal on möödunud suhteliselt kiirelt. Mida kauem kodust ära olla, seda kiiremini hakkavad päevad mööduma millegipärast.
Eriti midagi huvitavat pole vahepealsel ajal juhtunud. Oleme proovinud teha tenni veel nii palju kui võimalik. Just nimelt võimalik, sest tuul on viimased nädal aega olnud suhteliselt vaikne ja kui midagigi tekib, siis tuleb iga puhang erisuuna alt. Isegi eilne suhteliselt stabiilne meretuul oleks pidanud loogika järgi olema stabiilne, aga kokkuvõttes suutis ikka keerata 180 kraadi päeva jooksul. Treeningud on olnud suhteliselt ühelaadsed- kell 2 hakatakse tegema võistlussõite, kus viimastel päevadel on stardis olnud 20-30 paati, ja seejärel väike ülesalla krüss-allatuul ja siis kaldale...
Esmaspäeval oli meil ka üks puhkepäevadest. Sisutasime selle Elisega saart avastades.
Täna, homme on meil ees veel tõsised treeningud, siis üks puhkepäev (laupäeval). Arvestades, et me oleme siin juba neljandat kevadet, pole veel selle aja jooksul jõudnud akvaariumisse kalu vaatama. Seekord proovime laupäeval selle vea parandada ja ära näha kohaliku must see! koha.
Pühapäeval on juba esimene registreerimise päev, esmaspäev samuti, teisipäeval 3.ndal aprillil on esimesed sõidud ja lähebki Euroopa 1. MK lahti.

Kohtumiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar