07.04.12

Princess Sofia Regatta lõpp


Pole taaskord blogisse pikka aega midagi postitanud. Lihtsalt liiga pikad ja kurnavad päevad on olnud. Ja klubist kadus ka internet kahjuks ära.
Peale esimest kahte päeva harjumist suure fliidiga (viimane suurem võistlus oli meil eelmise aasta juuli lõpus EM), suutsime hakata näitama paremat sõitu. Nagu näha tulemustest, siis suutsime päris etteotsa ennast välja sõita. Kolmanda päeva viimase sõidu viimase märgi võtmise juures tehtud halsiga lõi Elise oma küünarnuki vastu masti küljes asuvat spinnipoomihoidjat nii ära, et see rikkus osalt meie võistluse lõpu ära. Neljandal päeval suutsime esimeses sõidus teha ka kõik peaaegu õigesti ja platseerusime grupi etteotsa. Teie sõit läksime alt pisut trimmiga ja magasime maha mõne tuulekantimise ning koht oli kolmandas kümnes. Viimasel hommikul, st eile reedel, Elise tundis, et kolmandal päeval ära löödud närvid annavad juba tunda rohkem kui ainult käes ning suurte poolt ja vastu argumentidega pidasime targemaks mitte merele minna. Minul aga õnnestus ennast sokutada ühe välistreeneri kaatri peale ja vaadata ning õppida kõrvalt teiste vigadest.

Võistlustulemused: http://www.trofeoprincesasofia.org/result.php?miclase=470%20Women

Täna pakkisime varustuse kokku ning homme lõunast oleme juba praamil, mis viib meid Barcelonasse, et jätkata teekonda Lõuna-Prantsusmaale Hyéresisse järgmisele MK etapile, mis algab 20.aprill. Loodetavasti antud nõuanded ja soovitused Elise paranemiseks annavad lootust alustada treeninguid uue nädala keskel.

Ilusaid homseid munadepühi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar