03.04.12

Võistlusest..

Tervitused,

väike parandus eelmisse postitusse: tegelikult algas meil võistlus juba 2 aprillil ehk esmaspäeval, täna oli juba teine võistluspäev.
Ütleme nii, et algus on meil kehvasti läinud. Esimene päev tegid ka muidugi korraldajad suure ämbri, aga see väga ei õigusta, olime ise ka kehvad. Nimelt meie rajal on kolm gruppi, kus igas grupis umbes 50 paati ja korraldajad suutsid nii stardid anda, et mõlemid sõidus said grupid kokku ja naised neist kõige viimased. Võimatu oli sõita meeste grupi all ja vahel ja veel nende treenerikaatrite lainetes, mis tulid igast suunast. Lisaks oli veel vaikne tuul, oli paras katsumus seal merel. Praktiliselt oli võimatu sõita tuulekantimiste järgi, mis sellel päeval olulised olid. Tuli jälgida seda, et vaba tuul kuskilt kätte saada ja sõita nii kuidas võimalik. Aga olud olid kõigile võrdsed ja järelikult olime ise kehvad. Lisaks ei olnud meil seda maksimum kiirust ka eilses olus.
Täna oli natuke tuulisem kui eile ja võime paadi kiirusega rohkem rahule jääda. Kuid enda vead ikka sees ja lisaks saime ühe protesti esimese sõidu viimases märgis enne baakstaaki minekut, mille heastasime kahe ringiga ja kaotasime umbes 10 kohta. Sinna läks see sõit.
Teine sõit läks alguses küll väga edukalt kuni esimese märgini, kus peaaegu kogu naiste laevastik kokku sai ja need kes tulid vasakult poolt, ehk sellelt poolelet mis võitis, ei saanud märki ja kuna parempoolne laevastik tuli peale ja nii oli üks suur trobikond märgis. Kes rohkem riskida ja lõhkuda oma paati julges see esimesena minema sealt sai. Sinna läks ka meie sõit, mis algul lootustandev oli. Ülejäänud sõit läks küll tõusvalt, aga kiita polnud midagi.
Peame endiga läbirääkimisi ja üritame järgnevatel päevadel end paremast küljest näidata.
Kokkuvõttes oleme 31 kohal.
Tulemused ja info leheküljelt:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar