26.06.13

EMi kokkuvõte


Hetk enne merele minemist
 
EM on nüüd lõppenud ja meie rõõmsalt tagasi Eestis. Viimastel päevadel saime nautida küll pisut vaiksemat tuult kui regati alguses, kuid kahjuks siiski ei suutnud ennast enam väga ette poole tõsta. Viimasel võistluspäeval saime hommikul kaldal oodata ka tuult, mis lõpuks küll tuli, kuid oli suhteliselt vaikne ja keerutav. Niiet plaanitud kahest sõidust sai peetud ainult üks. 

Ei saa küll tulemustega väga rahul olla ja nii mõnigi asi jäi kripeldama, kuid arvestades puudulikku talve ja tehtud muudatusi purjestuse osas, nägime nüüd ära enda koha ja teame, mis meil vajaka jäi. Saame hakata neid miinuseid parandama, et järgmistel võistlustel paremad olla. 


Suur kummardus Andrus Aarnale, tänu kellele õnnestus meil üle-üldse EMil osaleda! 

Kellele huvi pakub, siis saab siit alljärgnevast näha millise varustusega sõidavad teised ja millega sõidame meie: http://events.sailracer.info/events/user_files/2013EC-Equipment%20Data-150613-20130615-095748.pdf

Järgmistest võistlustest ja treeningplaanidest: sel nädalavahetusel pidi meil toimuma Eesti karika esimene etapp Tallinnas, kuid kuna meie olime ainukesed, kes sinna regatile registreerusid 470ne klassis, siis jääb võistlus ära. Kahju.... Ja kuna võistlust ei toimu, siis peame natukene asju ümber mängima ja ennast kuskil sisse seadma, et treeningutega alustada. 

Nautige ilusat suve! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar